Suur kunstioksjon Uusvada Kultuuriküla toetuseks

Suur Kunstioksjon Uusvada Kultuuriküla toetuseks – SKUKT tuleb märtsis. Veebruaris ootame oksjonile kunstnike töid. Oodatud on kõik kunstnikud, kes tahavad toetada Uusvada Kultuuriküla rajamist oma panusega. Ootame kunstnikelt nende teoseid oksjonile. Ootame kõiki kunstiliike ja ka käsitööd, originaale, printe, fotosid, skulptuure jne.

Pakkuge välja minimaalne alghind (alghind läheb kunstnikule, võtame ka meelsasti tasuta 🙂 ). Alghinna sisse arvestada ka saatmiskulu või vajadesel printimiskulu. Oksjonil osalemiseks esitada kvaliteetsed fotod või failid ja teose nimi, autor, aasta, mõõdud ja tehnika. Lisage olemasolu korral link oma portfooliole. Omalt poolt siis pakume teile müügivõimalust, reklaami, au ja kuulsust 🙂
Osalemisega saad toetada Uusvada Kultuuriküla ehitust ja oled alati kutsutud meie tulevase kultuuriküla üritustele!

Oksjoni kuraator on Evelin Urm ja oksjonil osalemiseks võta ühendust:
evelin.hurmart@gmail.com
Telefon 56639607

Uusvada Kultuuriküla on Setomaal, kahel hektaril asuv territoorium, kus asub renoveerimist vajav külamaja. Uusvadas hakkavad toimuma Soome-Ugri filmifestivalid, loomelaagrid ja maja valmimisel loomeresidentuurid. Uusvada Kultuuriküla omanik ja haldur on MTÜ Uusvada Kultuuriküla, millel on 10 eraisikust liiget.

Vaata meie tegemisi Facebookis